Imprezy okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe dla osób prywatnych i firm

Wyjątkowy klimat, jaki panuje w naszym lokalu oraz historyczne otoczenie to doskonałe tło dla spotkań w rodzinnym gronie. Chcecie Państwo uhonorować jubilata w rodzinie? Córka lub syn przekraczają próg dorosłości lub zaręczają się? A może chcecie uświetnić dzień Waszej rocznicy ślubu? Zapraszamy Państwa na imprezy okolicznościowe, podczas których zadbamy o każdy szczegół organizacyjny. Na Was i Waszych gości czekają wykwalifikowana i bardzo sympatyczna obsługa oraz urozmaione menu, przygotowane przez naszego szefa kuchni. Jego charakter możecie Państwo dostosować do Waszych potrzeb i wizji spotkania. Zaproponujemy i przygotujemy zarówno smaczne zestawy obiadowe, jak i talerze przekąsek i przystawek. Serwujemy również gorące napoje i alkohole.

Organizacja imprez okolicznościowych w naszym lokalu

Organizacja imprez okolicznościowych w Kołobrzegu nie jest dla nas nowością. Dysponujemy środkami i doświadczeniem. Dzięki nim zapewnimy elegancki wystrój stołów, oraz dyskretne i sprawne wsparcie kelnerów. W efekcie talerze gości nigdy nie będą puste, a ich życzenia zostaną spełnione błyskawicznie. Na imprezy okolicznościowe zapraszamy również firmy. Organizujemy spotkania integracyjne w niewielkim gronie, kolacje jubileuszowe czy świąteczne. Szczegółowe menu i zakres obsługi wcześniej ustalamy z klientem.

Jeśli interesuje Państwa organizacja imprez okolicznościowych w naszym lokalu zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub rezerwacji terminu za pośrednictwem formularza.