W naszym lokalu organizujemy różnego rodzaju imprezy okolicznościowe. Posiadamy doświadczenie w przygotowywaniu rodzinnych spotkań, a także przyjęć dla większego grona gości. Podejmując się organizacji imprez okolicznościowych dbamy o każdy szczegół. Chcemy, aby zaproszeni goście oraz organizatorzy przyjęcia byli zadowoleni z menu, wystroju, a także obsługi. Dokładamy wszelkich starań, aby spełnić Państwa oczekiwania.

Jakie imprezy okolicznościowe organizujemy?

Wyjątkowy klimat, jaki panuje w naszym lokalu oraz historyczne otoczenie to doskonałe tło dla spotkań w rodzinnym gronie. Organizujemy imprezy okolicznościowe dopasowane do Państwa potrzeb. Mogą być to urodziny lub imieniny członka rodziny. Podejmujemy się organizacji osiemnastek. Zapraszamy również do świętowania u nas zaręczyn, a także rocznic ślubów. Oferujemy pomoc w organizacji dowolnych uroczystości rodzinnych. W celu ustalenia szczegółów zapraszamy do kontaktu.

Oprócz imprez rodzinnych organizujemy także przyjęcia firmowe. Podobnie jak w przypadku imprez okolicznościowych obchodzonych w gronie bliskich, oferujemy menu dopasowane do potrzeb. Również zakres obsługi ustalamy wcześniej z klientem.

Dlaczego warto zorganizować przyjęcie w Domku Kata?

Wśród największych atutów, które skłonić mogą Państwa do organizacji przyjęcia w naszym lokalu, wymienić należy dobrą lokalizację, zróżnicowane menu oraz niepowtarzalną atmosferę wnętrz. Na Was i Waszych gości czeka wykwalifikowana i bardzo sympatyczna obsługa. Dzięki sprawnemu i jednocześnie dyskretnemu wsparciu kelnerów talerze gości nigdy nie będą puste, a ich życzenia zostaną spełnione błyskawicznie. Zapewniamy elegancki wystrój stołów oraz sali, dopasowany do okazji. Oferujemy możliwość dostosowania menu do potrzeb i gustów naszych klientów. Gwarantujemy, że zamówione dania zostaną przygotowane przez naszego szefa kuchni ze świeżych produktów najwyższej jakości. Możemy zaproponować Państwu zarówno smaczne zestawy obiadowe, jak i talerze przekąsek czy przystawek. Serwujemy również gorące napoje i alkohole.

Jeśli interesuje Państwa organizacja imprez okolicznościowych w naszym lokalu, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub rezerwacji terminu za pośrednictwem formularza.