Imprezy firmowe dla przedsiębiorców z Kołobrzegu i okolic

Wigilia z pracownikami? Spotkanie przy wielkanocnym stole? A może urodziny szefa? Jeśli szukają Państwo idealnego miejsca na organizację imprezy firmowej w Kołobrzegu, Domek Kata z pewnością spełni Wasze oczekiwania. Udekorujemy salę wedle uznania, stworzymy menu dostosowane do Waszych gustów i okazji, zadbamy o fachową obsługę gości. Wszystko to w jednym miejscu.

Spotkania biznesowe

Zajmujemy się organizacją spotkań biznesowych. Dysponujemy salami przystosowanymi do przeprowadzania szkoleń, konferencji, kongresów, kursów, wystaw i innych tego typu spotkań. W razie potrzeby dostarczymy niezbędny sprzęt, ustawimy stoły tak, aby pracownikom i kontrahentom było jak najwygodniej oraz przygotujemy przekąski.

Wszystkie spotkania biznesowe organizujemy w naszych przestronnych, klimatyzowanych salach. Ich wielkość dobieramy do liczby zaproszonych osób. Każda z nich jest dokładnie sprzątana i przygotowywana na ich przybycie w dniu spotkania. Nasz personel zajmuje się obsługą na najwyższym, światowym poziomie. W organizacji spotkań biznesowych jesteśmy mistrzami. Gwarantujemy, że nic nie umknie naszej uwadze, a Państwo będą zadowoleni z jakości świadczonych przez Domek Kata usług.