Urodziny, jubileusze, rocznice, stypy – organizacja przyjęć

Poza wielkimi przyjęciami, jakimi są wesela, komunie, spotkania biznesowe czy chrzciny, organizujemy także te mniejsze – urodziny i jubileusze w Kołobrzegu. Niezależnie jednak od tego, jaka jest okazja do świętowania, o planowanie i organizację każdego z nich dbamy tak samo. Zajmujemy się planowaniem wszystkich szczegółów spotkania, zawsze konsultując swoje pomysły i sugestie z Klientem. Dlatego możecie być Państwo spokojni, ponieważ nic nie umknie Waszej uwadze.

Podejmując się organizacji urodzin i jubileuszy, zawsze:

  • komponujemy menu zgodne z życzeniami Klienta,
  • dekorujemy salę dokładnie tak, jak Państwo sobie tego życzą,
  • dobieramy liczbę osób pracujących w obsłudze do liczby gości,
  • spełniamy inne oczekiwania i potrzeby Klientów.

W swojej branży specjalizujemy się od wielu lat. Doskonale znamy zatem zmieniające się stale potrzeby rynku. Wiemy, co jest w danej chwili modne i jak dostosować klimat do charakteru przyjęcia. Nasi dotychczasowi Klienci uważają, że wychodzi nam to całkiem dobrze.

Jeśli są Państwo zainteresowani organizacją urodzin i jubileuszy, stypy, imienin, rocznicy, wieczoru kawalerskiego, panieńskiego, kolacji walentynkowej czy innego spotkania w naszej restauracji, zachęcamy do kontaktu i omówienia wszystkich szczegółów. Jesteśmy do Waszej dyspozycji pod numerem telefonu +48 94 35 46 635, adresem e-mail domekkata@wp.pl lub przy ulicy Ratuszowej 1 w Kołobrzegu.