Wesele w każdym stylu – planowanie, realizacja, obsługa gości

Ślub jak z bajki, wesele marzeń, którego zaproszeni goście i Para Młoda nie zapomną do końca życia – któż nie chciałby spędzić tego dnia właśnie w taki sposób? O powodzeniu całego przyjęcia decyduje wiele czynników – w tym miejsce, w którym zdecydują się Państwo zorganizować imprezę. Jako profesjonaliści, którzy znają branżę od wielu lat i wiedzą, co jest obecnie modne, zorganizujemy dla Was wesele w każdym stylu w Kołobrzegu – w samym sercu miasta. Doskonale wiemy jak ważny jest ten dzień dla Pary Młodej i jak wiele spraw spoczywa na ich barkach. Dlatego, jeśli chcecie przeżyć go w sposób niezapomniany i nie martwić się przykrymi niespodziankami, zachęcamy do współpracy.

Dysponujemy nowoczesnymi, klimatycznymi i przestronnymi salami weselnymi, które dekorujemy według uznania Państwa Młodych. Zawsze konsultujemy możliwości wystroju lokalu, jeszcze zanim przystąpimy do pracy. Dzięki temu będziecie mieć Państwo wesele w stylu, o jakim marzycie.

W celu omówienia wszystkich szczegółów dotyczących organizacji wesela w Kołobrzegu, zapraszamy do kontaktu. Organizujemy także komunie i chrzciny, jubileusze, urodziny, imieniny, stypy, romantyczne kolacje, spotkania biznesowe, konferencje, szkolenia i wiele innych spotkań tego rodzaju. Zadbamy o każdy aspekt przyjęcia, abyście Państwo i zaproszeni goście zapamiętali je na długo i zawsze miło wspominali. Domek Kata poleca swoje usługi Klientom prywatnym i firmom.