Kawa w Kawiarni i Restauracji

Kawa czyli napar z ziaren kawowca towarzyszy wielu z nas codziennie od rana do wieczora. Rano popularne są kawy mleczne Latte, Cappuccino natomiast wieczorem wybieramy częściej Espresso. Nie zmienia to faktu, że każda pora dnia lub nocy jest dobra na Państwa ulubioną kawę!

Dobra kawa do Kawiarni

Długo zastanawialiśmy jaką kawę wybrać, w długiej historii Domku Kata zmienialiśmy Kawę kilkukrotnie. Wiązało się to z umowami oraz z zwiększaniem wiedzy o tym produkcie. Zaczęliśmy rozumieć, że kawy produkowane przez wielkie koncerny nie są najwyższej jakości chociaż tak są promowane. W między czasie zgłosiła się do nas lokalna palarnia ColbergCoffee. Dzięki Ich fachowej wiedzy na temat kawy oraz wytłumaczeniu różnicy między kawą przemysłową, a kawą rzemieślniczą jakości specialty zdecydowaliśmy się na współpracę. W momencie pisania tego posta nasza współpraca z Kołobrzeską palarnią ColbergCoffee trwa już ponad 2 lata. Cenimy sobie walory smakowe kawy, jej jakość oraz lokalne rzemiosło!

Palarnia z Kołobrzegu

Palarnia z Kołobrzegu to wspaniała idea przywrócenia lokalnego rzemiosła na terenie miasta. Wspieramy takie inicjatywy, jesteśmy niejako do tego zobligowani jako restauracja / kawiarnia mieszcząca się w jednym z najstarszych i najlepiej zachowanych budynków w Kołobrzegu! Przywracanie lokalnego rzemiosła jest dobre dla nas wszystkich, między innymi dzięki temu mamy dostęp do bardzo świeżego produktu, a Państwo mogą cieszyć się dobrą świeżutką kawa prosto z Kołobrzegu.

Serwowanie Kawy

W naszej kawiarni serwujemy kawy przygotowane na renomowanym Włoskim młynku oraz ekspresie ciśnieniowy. Serwujemy Kawę Americano, Espresso, Cappuccino, Latte, Kawę mrożoną oraz kawy z alkoholami. Powtarzalność dań w restauracji jest bardzo ważna tak samo jest z kawą. Nasz personel został przeszkolony przez trenerów palarni. A do każdej kawy mamy swoje domowe wypieki! Sernik oraz Jabłecznik to oczywiście nasze Bestsellery, znajdą Państwo u nas także inne pyszne desery takie jak na przykład Gruszka w Czekoladzie.

żródła:

Palarnia Kawy ColbergCoffee www.colbergcoffee.pl