Menu naszej restauracji

W naszym lokalu serwujemy różnorodne dania, między innymi kuchni włoskiej, francuskiej oraz polskiej. Staramy się, aby menu naszej restauracji było urozmaicone, tak aby każdy znalazł w nim coś dla siebie.

Tradycjonalistom możemy zaproponować polskie dania z wieprzowiny i wołowiny, a także wyśmienitą dziczyznę, przyrządzaną według tradycyjnych receptur. Serwujemy dania z drobiu oraz ryb, między innymi łososia. Miłośnicy smaków śródziemnomorskich znajdą w naszym menu bogaty wybór potraw bazujących na prawdziwych włoskich składnikach, takich jak mozzarella czy pasta pomidorowa. Wśród nich nie mogło zabraknąć między innymi makaronów. Wśród francuskich smaków wymienić należy natomiast ślimaki w maśle ziołowym lub zielone małże zapiekane w białym winie. Dobra restauracja nie może też obyć się bez dań wegetariańskich. Proponujemy między innymi doskonałą picatę z bakłażana czy warzywa zapiekane pod beszamelem.

Domek Kata to dobra restauracja, w której nie tylko najecie się do syta, ale też wzbogacicie swoje doświadczenia kulinarne.

Dlaczego warto odwiedzić naszą restaurację?

Smaczny, starannie przyrządzony i pięknie podany posiłek dostarcza wielu przyjemnych wrażeń, oddziałując na wszystkie zmysły. Spożywany w miłym gronie i w wyjątkowym otoczeniu jest dobrym sposobem na poprawę nastroju czy też oderwanie się od codziennych problemów. Jako najlepsza restauracja w Kołobrzegu dokładamy wszelkich starań, aby każda chwila spędzona w lokalu była wyjątkowa. Zapraszamy naszych gości na co dzień i na wyjątkowe okazje. Organizujemy imprezy okolicznościowe, podczas których serwujemy ustalone z klientami menu. W ramach przyjęć rodzinnych czy firmowych oferujemy wystawne obiady lub stół szwedzki, pełen rozmaitych przekąsek oraz wybranych deserów. Podczas ustalania menu na imprezę chętnie służymy naszym doświadczeniem. Uwzględniamy jednak także wszystkie sugestie i wskazówki klientów, tak aby przyjęcia przebiegły zgodnie z Państwa oczekiwaniami.