Organizacja przyjęć firmowych w Kołobrzegu

Organizujemy przyjęcia firmowe, dopasowane do potrzeb i oczekiwań klientów. Oferujemy profesjonalną obsługę, zarówno w zakresie przygotowania imprezy, jak i podczas jej trwania. Mamy duże doświadczenie w organizacji tego typu wydarzeń. Wiemy na co zwrócić uwagę, aby nic nie zakłóciło gościom świętowania. Zajmujemy się przygotowaniem wystroju sal oraz stołów wedle wskazówek klienta. Uzgadniamy formę posiłków oraz dokładny jadłospis. Podczas trwania przyjęcia firmowego nasi wykwalifikowani kelnerzy obsługują uczestników szybko, sprawnie i dyskretnie.

Jakie przyjęcia firmowe organizujemy?

Zajmujemy się organizacją różnego rodzaju przyjęć firmowych. Jesteśmy otwarci na wszystkie Państwa propozycje. Niezależnie od tego, czy ma to być spotkanie integracyjne, kolacja jubileuszowa czy przyjęcie świąteczne, dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić wyjątkową atmosferę i wyśmienite menu.

Menu może mieć formę dowolnego, wybranego przez Państwa zestawu obiadowego. Alternatywą jest przygotowanie talerzy przekąsek oraz przystawek. Możemy również zorganizować bufet w formie szwedzkiego stołu. Podczas imprez firmowych serwujemy napoje: kawy, herbaty, napoje zimne oraz alkohole, zgodnie z wytycznymi klienta.

Imprezy firmowe dla przedsiębiorców z Kołobrzegu i okolic

Wigilia z pracownikami? Spotkanie przy wielkanocnym stole? A może urodziny szefa? Jeśli szukają Państwo idealnego miejsca na organizację imprezy firmowej w Kołobrzegu, Domek Kata z pewnością spełni Wasze oczekiwania. Udekorujemy salę wedle uznania, stworzymy menu dostosowane do Waszych gustów i okazji, zadbamy o fachową obsługę gości. Wszystko to w jednym miejscu.

Spotkania biznesowe

Zajmujemy się organizacją spotkań biznesowych. Dysponujemy salami przystosowanymi do przeprowadzania szkoleń, konferencji, kongresów, kursów, wystaw i innych tego typu spotkań. W razie potrzeby dostarczymy niezbędny sprzęt, ustawimy stoły tak, aby pracownikom i kontrahentom było jak najwygodniej oraz przygotujemy przekąski.

Wszystkie spotkania biznesowe organizujemy w naszych przestronnych, klimatyzowanych salach. Ich wielkość dobieramy do liczby zaproszonych osób. Każda z nich jest dokładnie sprzątana i przygotowywana na ich przybycie w dniu spotkania. Nasz personel zajmuje się obsługą na najwyższym, światowym poziomie. W organizacji spotkań biznesowych jesteśmy mistrzami. Gwarantujemy, że nic nie umknie naszej uwadze, a Państwo będą zadowoleni z jakości świadczonych przez Domek Kata usług.